CeramTec Czech Republic, s.r.o.

CeramTec v České republice – experti na ROCAR®, vyspělou keramiku na bázi karbidu křemíku

CeramTec Czech Republic, s.r.o. jako součást mezinárodního koncernu CeramTec ustavuje standardy v oblasti vyspělé keramiky a reprezentuje jméno CeramTec, náš slogan „The Ceramic Experts“ (Experti na keramiku) a naše nadšení pro vyspělé keramické materiály a aplikace na českém a východoevropském trhu.


“Pioneers in Advanced Ceramic Technology” – Corporate video on CeramTec Czech Republic, s.r.o.
For an English version of the corporate video please click here.

Pumps and Pump Casing Applications – Ceramic Sealing Technology in Automotive Engineering

Společnost CeramTec Czech Republic, s.r.o. v Šumperku, mezi Prahou, Ostravou a Brnem, vyrábí a dodává vyspělé keramické komponenty pro automobilové, stavební a průmyslové sektory a mimořádně vychází vstříc požadavkům mezinárodního trhu s keramikou na bázi karbidu křemíku ROCAR® pro průmyslové aplikace, strojírenství a jiné oblasti. Ucelený, plně vybavený výrobní závod pro výrobky z technické keramiky podle nejpřísnějších mezinárodních standardů kvality s vlastními odděleními pro nákup, administrativu, prodej a vývoj splňuje všechny požadavky na technické keramické komponenty.

Vyspělé keramické materiály od firmy CeramTec, jako mezinárodního výrobce a dodavatele, se používají v těchto odvětvích: Automobilový průmysl, v Elektronika, Energetika a ekologické technologie, Vybavení, mechanické, a Zdravotnické inženýrství a v mnoha dalších aplikacích. Správný výběr požadovaných keramických materiálů, úpravy a přizpůsobení Vyspělá keramika pro splnění příslušných požadavků v oblasti aplikací a pro optimální projektování a výrobu součástí a dílů s využitím výhod speciálních vlastností materiálů z keramiky představuje klíčové zaměření expertů a specialistů na keramiku ve skupině CeramTec.

„Skupina CeramTec je jedním z předních světových výrobců technické keramiky; specializuje se na vývoj, výrobu a dodávky součástí, dílů a produktů vyrobených z keramických materiálů.“

S více než 3,500 zaměstnanci, výrobními závody a pobočkami v Evropě, Americe a Asii je společnost CeramTec výrobcem a dodavatelem s celosvětovou působností.

Naše poslání

Skupina CeramTec se zaměřuje na dosažení ziskového růstu a chce se stát globálním číslem jedna na trhu. Jako základ našich obchodních aktivit vnímáme strategii řízení. Naším cílem je dosáhnout ziskovosti a šetřit přitom energii a chránit přírodní zdroje.

Přečtěte si více

Kvalita

Závazek kvality firmy CeramTec je nedílnou součástí strategie řízení podniku – vyvíjet, vyrábět a prodávat produkty vyrobené z vyspělé keramiky způsobem, který je nákladově efektivní, zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost a je šetrný k životnímu prostředí.

Přečtěte si více

Svět vyspělé keramiky v sociálních sítích

Objevte fascinující svět vyspělé keramiky společnosti CeramTec v sociálních sítích a buďte vždy informováni o novinkách, veletrzích, událostech a nových zprávách na našich webových stránkách.