Vítáme vás ve světě vyspělé keramiky

Odvětví a aplikace pro výrobky CeramTec? Jsou téměř všude.

Vyspělá keramika. Často neviditelná, ale vždy nepostradatelná. Nízký profil díky dokonalé funkci. Nepostradatelná pro výkon, bezpečnost a spolehlivost. S technickou keramikou od firmy CeramTec se setkáváme každý den, často, aniž bychom si jí vůbec všimli.

Při mytí rukou, přípravě kávy, telefonování mobilem, při jízdě autem, v lékařských ordinacích, nebo dokonce i uvnitř lidského těla. Všude tam, kde jiné materiály nejsou schopné uspokojit konkrétní požadavky speciálních oblastí využití nebo kde jsou vyžadovány vysoké úrovně funkčnosti a bezpečnosti. Existuje již mnoho odvětví a aplikací, které závisejí na jedinečných vlastnostech technické keramiky. A potenciál keramických materiálů je stále značně vzdálený od svého vyčerpání. Vyspělá keramika CeramTec nabízí rozhodující výhody a užitek pro zápas s výzvami budoucnosti.

Automobilový průmysl

Automotive

Vyspělá keramika CeramTec hraje životně důležitou roli z hlediska rostoucí bezpečnosti, nákladové efektivity a komfortu ve vozidlech a automobilovém inženýrství.

Přečtěte si více

Elektronické aplikace

Electronic Applications

V elektronickém průmyslu se používají keramické substráty, nosiče obvodů, materiály jader a mnoho dalších součástí.

Přečtěte si více

Energie a životní prostředí

Energy and Environment

Keramické materiály umožňují bezpečné řízení procesů s nízkým opotřebením, snižují emise a zaručují efektivní využívání zdrojů v mnoha různých oblastech zásobování energií a ekologických technologií.

Přečtěte si více

Mechanické inženýrství

Equipment and Mechanical Engineering

Vyspělá keramika CeramTec umožňuje bezpečně řídit procesy, snižuje emise a odpovědně šetří zdroje v mnoha oblastech chemického průmyslu a procesního inženýrství.

Přečtěte si více

Zdravotnické technologie

Medical Technology

Biokeramika CeramTec BIOLOX® se úspěšně využívá v ortopedii. Vyspělá keramika se používá ve všech druzích zdravotnických zařízení a vybavení, jako jsou litotriptory a ultrazvuková čisticí zařízení, nebo v dentálních produktech na poli dentální keramiky.

Přečtěte si více

Kde můžete….

...najít vyspělou keramiku? Podívejte se do brožury CeramTec v části „Where Can Advanced Ceramics Be Found?“ a objevte všechna místa, kde jsou k dostání univerzální keramické materiály, které doporučují odborníci na keramiku. Brožura je ke stažení v angličtině a němčině.

Přečtěte si více